Genel Başkanımız Sayın Azizi ŞASA şubemizin yapılan olağan genel kurulu sonrasında seçilerek göreve gelen yeni yönetim kurulumuzu ziyaret etti. Bu ziyatette kendilerine yönetim kurulumuzun 3 yıllık görevi süresince Cemiyetimiz ve şubemiz adına yapmayı planladığımız projelerimizden bahsettik. Ayrıca ülkemizin bir deprem kuşağında olması ve 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi de etkileyen deprem nedeni ile uzmanlar tarafından belirtilen olası bir Marmara depreminde İstanbul ilimizde ne gibi hazırlıklar ve önlemler alabilirizin değerlendirmesini de yaptık.
Genel başkanımız kedilerinin kurum ve kuruluşların yaptıkları afet çalışmalarına verdiği desteklerden bahsederek şubemizin bu çalışmalarda ne? kadar önem arzettğni; Şubemizin olası bir İstanbul depremine ve sahil kesimlerinde oluşabilecek Tsunami' ye karşı tüm çalışmalarını ve hazırlıklarını bu yönde yapmaları gerektini vurguladı. Bizler de şube yönetimi ve üyelerimizle bu çalışmalara tam destek vereceğimizi ve projelerimizin ağırlığını bu yönde yapacağımızı belirttik.
Genel başkanımız Sayın Aziz ŞASA' ya şubemize yaptıkları nezaketli ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.

TRAC Kadıköy Yönetim Kurulu