Değerli amatör arkadaşlarım,

TRAC Kadıköy Şubesi olarak sizlerin de onayı ile yeni bir yönetim olarak karşınızdayız. 
Yeni yönetimler önceki yönetimlerin başladığı projeleri sürdürürken yeni projeler de üretmek ve derneğimiz gelişimine katkıda bulunmak durumundadırlar. Bizler de bu ilke ışığında kolları sıvadık. 
Öncelikle 6 Şubat 2023 günü yaşamış olduğumuz deprem felaketi nedeni ile toplumsal bir beklenti olan olası Marmara depreminde acil iletişime katkı üzerinde bir kurul oluşturarak devlet kurumları ile eşgüdüm içinde çalışmaya başladık. 
Rölelerimizin konum ve etki alanlarının artırılmasına yönelik çalışmalar sürmekte. Bu konuda resmi kurumlarla iletişim içindeyiz. 
Web sayfamızı yeniledik, sizlerin eleştiri ve katkılarınızı bekliyoruz. 
Dünyada amatörlüğü etkileyen yeni teknik oluşumları takip ediyoruz. Gerektiğinde uygulanması için arkadaşlarımız araştırıyor.
Şimdilerde gençlere ve yeni amatörlere yönelik eğitim ve bilgilendirme çalışmaların da hazırlığı içindeyiz. Bunun dışında radyo amatörlüğünün gereği yapılacak ne çalışma varsa arkadaşlarımız inceliyor. Ancak her konuda sizlerin önerilerinizi de bekliyoruz. 
Derneğimiz her Cumartesi Saat 11.00-17.00 arası üye olsun olmasın her amatör ya da amatör olmak isteyen arkadaşlara açıktır. Konularında uzman çok değerli eski amatörlerle tanışıp, bilgi alışverişleriniz için sizleri bekliyoruz.

73.

İnkılap Obruk 
TA2KAI
TRAC Kadıköy Şubesi
Yönetim Kurulu Başkanı